26 września, 2017

Opinie gości

„Bardzo ładny pensjonat, duże pokoje, czysto, cicho, przemiła obsługa. Przepyszne śniadania, urozmaicone. Gorąco polecam.” ~ Monika (Booking.com)

rezerwacja